Koordinátor/ka / Personální referenti

FirmaReady 1 s.r.o.
AdresaPlzeňský kraj
ÚvazekHPP
Mzda14 600 Kč

Místo výkonu práce: provozovny společnosti v Plzeňském kraji
Telefonický kontakt předem: Kračman Miloslav Ing., tel.: 777 984 994 (Po-Pá 15:00 - 18:00), e-mail: kracman@ready1.cz

Náplň práce:

administrativní činnost, nábor a koordinace zaměstnanců

Požadavky:
ukrajinština, ruština, angličtina a němčina výhodou, znalost práce na PC, ŘP sk. B výhodou.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní ruský jazyk
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ready 1 s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeňský kraj
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Ready 1 s.r.o., IČ: 03411095
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Ing. Miloslav Kračman
telefon:+420 732 155 500(Po14:00hod.)
e-mail:kracman@ready1.cz
kontaktní adresa:Brojova 1907/5, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26