POKLADNÍ v maloobchodní prodejně / Pokladníci v prodejnách

  • NORMA, k.s. - N55 - Borek, Na Bahnech 601, Hrdějovice, 373 67 Borek
  • HPP, VPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň :
nakládání se zbožím
kontrola a prezentace zboží
obsluha pokladny

Požadujeme :
vzdělání – nižší střední
praxe v obchodním řetězci výhodou
samostatný a výkonný způsob práce, nasazení
spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu
příjemné vystupování
ochotu k fyzické práci

Nabízíme :
Řádné zaškolení, možnost profesního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení, plný úvazek 20.000,-, inventurní prémie 1.000,- / DPP 130,-Kč/hod, jistotu stálého zaměstnání.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední

Nabízíme:

adresa pracoviště:NORMA, k.s. - N55 - Borek, Na Bahnech 601, Hrdějovice, 373 67 Borek
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:NORMA, k.s., IČ: 47114789
datum zveřejnění nabídky práce:včera 23. 10. 2018
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Pavla Daňková
telefon:+420 225 996 614
e-mail:prodej@norma-online.cz
kontaktní adresa:Tiskařská 599/12, Malešice, 108 00 Praha 108
detail nabídky práce:https://www.norma-online.de/cz/angebote/