Technik PC - grafik / Ostatní strojní inženýři

  • Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1
  • HPP, VPP
  • 24 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem j.walter@lasting.eu

Požadujeme:

- znalosti a vzdělání v oblasti slaboproud - elektromechanik, znalost programů Adobe photoshop, indesign
- výhodou je kreativita, znalost marketingu, komunikativní schopnosti

Náplň:
- udržuje v provozu elektrická zařízení, výpočetní techniku, tiskárny a SW
- zpracovává grafické návrhy designu v PC

Zaměstnanecké výhody:
- expandující perspektivní firma s funkčním prádlem vyvážející výrobky do zahraničí
- příjemné prostředí

Pracovní úvazek - ranní směna, 40 hod/ týden, sickdays, dovolená, možnost i na zkrácený úvazek 30 hod./týden

Místo výkonu práce: Mánesova č.p. 1770, 356 01 Sokolov 1

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:LASTING SPORT s.r.o., IČ: 25205196
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Marta Walterová, jednatel
telefon:+420 352 628 313,608 270 763
e-mail:m.walterova@lasting.eu