Obsluha laseru na perforaci tkanin / Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin

FirmaPŘÍHODA s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Místo výkonu práce: Za Radnicí 476, Wilsonova 579, Karlova 494, 539 01 Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: Zadávání perforací do počítače, zakládání tkanin do stroje, kontrola výstupu, evidence zpracování materiálu.
Vhodné pro muže i ženy, jde o fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí.
POŽADAVKY: Spolehlivost, pečlivost a zejména zodpovědnost, přizpůsobení se směnování, logické myšlení a schopnost výpočtů (geometrie základní školy), ovládání PC.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, půlroční prémie.
První kontakt učiňte prosím osobně na adrese: Za Radnicí 476, Hlinsko (8:00 - 15:00)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PŘÍHODA s. r. o., IČ: 62024205
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Jiřina Kadlecová
telefon:469 311 856
e-mail:[email protected]