Dělník/dělnice montážní linky / Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

FirmaMORA MORAVIA, s.r.o.
AdresaNádražní 50, Mariánské Údolí, 783 65 Hlubočky 3
ÚvazekHPP
Mzda17 268 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Mariánské Údolí.
Náplň práce na pozici:
- práce na montážních linkách varné techniky, práce na montážním páse, ruční kompletace výrobků

Požadavky:

- manuální zručnost
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- fyzická způsobilost

Nabízíme:

- 25 dní dovolené/rok
- směnné příplatky
- příspěvek na závodní stravování
Možnost dvousměnného i třísměnného provozu. Časy směn: 6:05 - 14:05 hod. ranní; 14:05 - 22:05 hod. odpolední; 22:05 - 6:05 hod. noční.
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 50, Mariánské Údolí, 783 65 Hlubočky 3
mzda, plat (hrubý):17 268 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2020

jméno zaměstnavatele:MORA MORAVIA, s.r.o., IČ: 64609944
počet volných pracovních míst:8
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Simona Večeřová
e-mail:simona.vecerova@mora.cz