Dělník ve výrobě / Pomocní dělníci ve výrobě

  • R & B Mědílek spol. s.r.o., B. Němcové 371, 542 01 Žacléř
  • HPP
  • 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Náplň práce:
práce ve výrobě, kompletace, kontrola výrobků, balení

Požadavky:
manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, odpovídající mzdové ohodnocení dle odvedené práce, práci s jedinečnými produkty
Pracoviště: Žacléř, Lampertice
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na email: personalni@rbmedilek.cz nebo se informujte na tel. 499 876 148.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:R & B Mědílek spol. s.r.o., B. Němcové 371, 542 01 Žacléř
mzda (plat):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:neurčeno
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:R & B Mědílek - společnost s ručením omezeným, IČ: 00529893
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kateřina Tomešová
e-mail:personalni@rbmedilek.cz