Mistr /mistrová montáže ve strojírenské výrobě / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

  • Suchovršice 110, 542 32 Úpice
  • HPP
  • 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

MISTR/MISTROVÁ MONTÁŽE VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ
Náplň práce : vedení kolektivu pracovníků v mechanickém provozu, vedení výrobní evidence, sledování kvality výroby
Požadujeme : minimálně SŠ vzdělání technického zaměření výhodou, znalost čtení technických výkresů, NJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, loajalita
Nabízíme : zajímavé a perspektivní zaměstnání na HPP, motivační systém odměňování, práci v mladém kolektivu, prostor pro seberealizaci, nástup možný ihned,
mzda 30.000Kč, pololetní prémie a další zaměstnanecké výhody.
V případě zájmu zašlete životopis na adresu:
e.pospisilova@partis.cz

tel. kontakt : 499 979 291

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Suchovršice 110, 542 32 Úpice
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PARTIS a.s., IČ: 25944967
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Eva Pospíšilová
telefon:+420 499 979 291
e-mail:e.pospisilova@partis.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.eurocase.cz