Dělník/nice v elektrotechnice / Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

  • Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov
  • HPP
  • 16 000 Kč až 24 600 Kč

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov a Úněšovská 2013, Plzeň.

Náplň práce:
ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, pomocné práce související s dobrým chodem linky a zpracováním jednotlivých zakázek

Požadavky:
schopnost práce ve směnném provozu - 3 směny/turnus, dobrý zrak, manuální zručnost - jemná motorika, početní gramotnost, pečlivost, spolehlivost
13. mzda, variabilní složka mzdy až 20%, příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce, docházkový bonus 1.500 Kč, dotované závodní stravování a doprava, příspěvek na praní firemního oblečení, finanční bonusy k živoním a pracovním jubileím, stipendijní programy pro děti, po zapracování smlouva na neurčito a 25 dní dovolené ročně, benefitní program Sodexo, bonusy za doporučení, firemní právní poradna zdarma, sportovní dny a akce pro zaměstnance
Kontakt na pracovišti Dobřanská 629, Chotěšov v pondělí až pátek v 9.30 hod. nebo telefonicky na tel. 377198857 nebo 720967436

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 24 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MD ELEKTRONIK spol. s r.o., IČ: 45352585
počet volných pracovních míst:146
datum zveřejnění nabídky práce:dnes 24. 05. 2019
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lucie Černá, personální referentka
telefon:+420 377 198 999,720 967 436
e-mail:nabor@md-elektronik.cz
detail nabídky práce:http://www.md-elektronik.de/fileadmin/user_upload/pdfs/Tschechisch/Jobs_und_Karriere/D%C4%9Bln%C3%ADk__d%C4%9Blnice_v_elektrotechnice.pdf