Operátor -ka lisu / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaLinaset, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- lisování, vizuální kontrola výlisků, ruční opracování výlisků (pilníčkem, nožem, vzduchovou pistoli)
- balení výlisků do krabic

Požadujeme:

- manuální zručnost
- schopnost administrativních úkonů (vyplňování úkolových lístků)
- zodpovědný přístup k práci, bezproblémovou a včasnou docházku na směny

Nabízíme:

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 5000,- Kč
- práci na pracovní smlouvu v nepřetržitém pracovním režimu
- příspěvek na stravování ve výši 55%
- prémie ve výši až 25% od prvního měsíce
- mimořádná roční prémie
- poskytování veškerých příplatků a mzdových zvýhodnění vyplývajících z nepřetržitého pracovního režimu - příplatek za práci odpoledne, víkendu, ve svátek a další motivační odměny ( za nízkou absenci, pořádek na pracovišti)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Linaset, a.s., IČ: 47674687
počet volných pracovních míst:24
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Zdeněk Hellebrand
telefon:556 317 444
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:http://www.linaset.cz