Operátoři / Montážní dělníci mechanických zařízení

  • Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.., Ovčáry 280, 280 02 Kolín 2
  • HPP
  • 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
Česáková Michaela, e-mail: nabor@tpca.cz; michaela.cesakova@tpca.cz.
Termíny výběrového řízení budou upřesněny.

Náplň práce:

práce na montážních linkách odd. lisovny, svařovny, lakovny, finální montáže, logistiky.

Pracovní doba:
6:00 - 15:30 hod a 15:30 - 23:55 hod.

Požadavky:

zručnost a flexibilita,
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
praxe ve výrobě není podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
firemní akce, závodní stravování, příspěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, lékařská péče.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, zručnost, flexibilita, praxe není podmínkou
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.., Ovčáry 280, 280 02 Kolín 2
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: firemní akce, příspěvek na bydlení a dopravu, lékařská péče
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o., IČ: 26513528
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Michaela Česáková
telefon:+420 736 526 374
e-mail:nabor@tpca.cz; michaela.cesakova@tpca.cz