Řezník/ce, pracovník/ce masné výroby / Řezníci a uzenáři

  • Palackého náměstí 142, 539 73 Skuteč
  • HPP
  • 22 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Palackého náměstí 142, 539 73 Skuteč
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava masa a masných výrobků. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: Samostatnost a zodpovědnost, pečlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: slevy na nákup jídel a výrobků
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Palackého náměstí 142, 539 73 Skuteč
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., IČ: 03530906
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Petr Čada
telefon:+420 775 500 460
e-mail:petr.cada@reznictvicejka.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.reznictvicejka.cz