Associated Engineer Verification and Validaton / Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

FirmaSiemens, s.r.o.
AdresaSiemensova 1, 15500 Praha 515
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 60 000 Kč

místo výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 5
kontakt: Jus Kamilla, tel.: +420 727 918 719., e-mail: kamilla.jus@siemens.com
Vaším úkolem bude:
o testování komponent firmware CPU z řady S7-1500 (PLC)
o návrh a implementaci nových testů v jazyce C#
o spouštění automatizovaných testů, analýza a reportování výsledků
Co u Vás oceníme:
o vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
o dobrou znalost nějakého objektového programovacího jazyka (nejlépe C#)
o znalost angličtiny - denní komunikace, znalost němčiny výhodou
o znalost ISO/OSI modelu a komunikačních protokolů TCP/IP, UDP
o samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení
o znalost některého z verzovacích systémů (TFS, GIT,..)
o chuť učit se nové věci a dále se odborně vzdělávat
o práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
o tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
o systematickou podporu expertního rozvoje
o sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
o otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
o 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office
o individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na
kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní
pojištění
o příspěvek na stravování
o možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Siemensova 1, 15500 Praha 515
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 60 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Siemens, s.r.o., IČ: 00268577
počet volných pracovních míst:8
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Věda a výzkum
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kamilla Jus
telefon:+420 727 918 719.
e-mail:kamilla.jus@siemens.com