Seřizovač strojů pro navíjení pružin / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  • Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
  • HPP
  • 19 000 Kč

Z:27.4.2018.A:13.2.2019. Místo výkonu práce Fulnek, zaměstnavatel Pérovna Hostivař.

Pracovní náplň:
Seřizování, nastavování a obsluha automatů na navíjení pružin, výměna komponentů a nástrojů při přestavbách pružinový automatů,skladování nástrojů a materiálů, výměny svitků drátů, vedení evidence o výrobě a skladu materiálu, uvolňování výroby po odsouhlasení s oddělením kvality, základní úkony údržby pružinových automatů a další.

Požadujeme:
SOU, případně praxe ve strojírenském oboru vítány, znalost základních strojních procesů,znalost čtení výkresové dokumentace,znalost základních metrologických metod ve strojírenství výhodou, základní znalost materiálů výhodou, manuální zručnost, schopnost logického myšlení, základní počítačová gramotnost.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti,odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, týden dovolené.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:25. 02. 2019

jméno zaměstnavatele:MORAVIA Stamping a.s., IČ: 27854973
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Volná M., Dis., Personalista
telefon:+420 725 451 340
e-mail:moraviastamping@teamio.eu