Brusič na poloautomatických bruskách / Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

  • Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
  • HPP
  • 15 000 Kč

Z:27.4.2018.A:13.2.2019. Místo výkonu práce Fulnek, zaměstnavatel Pérovna Hostivař.

Požadujeme:
SOU, případně praxe ve strojírenském oboru vítány, manuální zručnost, dobrá pracovní morálka, znalost základních strojních procesů.

Náplň práce:
Obsluha poloautomatické brusky na broušení čel vinutých pružin, odpovědnost za průběžnou kontrolu parametrů pružin-kontrola délky a kvality obroušené plochy, ukládání vyrobených pružin do manipulační jednotky, vedení evidence o výrobě, spolupráce se seřizovačem při zahájení výroby nového výrobku po přestavbě brusky.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, týden dovolené navíc.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:25. 02. 2019

jméno zaměstnavatele:MORAVIA Stamping a.s., IČ: 27854973
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Volná M., Dis., Personalista
telefon:+420 725 451 340
e-mail:moraviastamping@teamio.eu