ŘIDIČ DODÁVKY / KURÝR / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

  • Depo GLS Klatovy, Na Šíji 257, Luby, 339 01 Klatovy 1
  • HPP
  • 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Osobní schůzku sjednat nejdříve telefonicky.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, znalost řízení dodávky, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
NÁPLŇ PRÁCE: přeprava balíků pro firmu GLS, depo Klatovy

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Depo GLS Klatovy, Na Šíji 257, Luby, 339 01 Klatovy 1
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:JD autodoprava, s.r.o., IČ: 06069134
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Jiří Dokoupil
telefon:+420 733 276 176
e-mail:d31@gls-czech.com