Nástrojař - údržbář nástrojů / Nástrojaři

  • Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
  • HPP
  • 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

Z:25.4.2018.A:10.4.2019. Místo výkonu práce Fulnek.

Požadujeme:
Vyučení v oboru nástrojař nebo praxe 2 roky ve strojírenství, znalost základních strojírenských procesů, základní znalost čtení výkresové dokumentace, znalost základních metrologických metod ve strojírenství, manuální zručnost, schopnost logického myšlení, jeřábnický a svářečský průkaz výhodou.

Pracovní náplň:
Oprava a údržba lisovacích nástrojů, práce se strojním zařízením (ruční bruska, vrtačka, sloupová vrtačka, sloupová bruska, soustruh,frézka), ruční opracování, pilování, vrtání, broušení, ohýbání, řezání.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost odborného růstu, 25 dnů dovolené, závodní stravování, odměny za docházku, příplatky nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzij. a život. poj., poukázky na zdraví, roční plošné navyšování mezd, firemní akce. Dvousměnný až třísměnný provoz.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MORAVIA Stamping a.s., IČ: 27854973
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Volná M., Dis., Personalista
telefon:+420 725 451 340
e-mail:moraviastamping@teamio.eu