Obsluha lisu / Strojírenští kovodělníci

  • Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
  • HPP
  • 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Z:20.4.2018.A:13.2.2019. Místo výkonu práce Fulnek.

Požadujeme:
SOU s výučním listem,strojní obor výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou. Směnnost: 2,3 nebo nepřetržitý provoz dle zařazení.

Pracovní náplň:
Obsluha lisu, základní úkony údržby lisovacích nástrojů, strojního zařízení a pracovního místa, kontrola jakosti vyráběných dílů, ukládání do manipulační jednotky, zakládání materiálu, příprava dalších nástrojů pro výrobu, aj.

Nabízíme:
Mzdu dle dosavadní praxe, možnost odborného růstu, 25 dnů dovolené, závodní stravování, příplatky nad rámec zákoníku práce, odměny za docházku, příspěvek na penzij. a život. poj., roční plošné navyšování mezd, poukázky na zdraví, firemní akce aj. Nástup dle dohody.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:25. 02. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:MORAVIA Stamping a.s., IČ: 27854973
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Volná M., Dis., Personalista
telefon:+420 725 451 340
e-mail:moraviastamping@teamio.eu
detail nabídky práce:http://www.moraviastamping.com/kariera