Technik slaboproudých systémů / Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

  • TRT SYSTEM s.r.o. - pracoviště, Hradská 538, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 20 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- realizace a servis EPS, EZS, CCTV, STA, DAT apod.
- účast na zakázkách v celé ČR

Požadujeme:

- zkušenosi se systémy EPS, EZS, CCTV, STA apod.
- analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům
- flexibilitu, postivost, samostatnost a spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení a týmovu spolupráci
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- pružná pracovní doba
- profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu
- možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech
- příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
- zajištění pobřebných školení a kvalifikací

Místo výkonu práce: Praha, Humpolec

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:TRT SYSTEM s.r.o. - pracoviště, Hradská 538, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:TRT SYSTEM s.r.o., IČ: 27530221
datum zveřejnění nabídky práce:včera 17. 08. 2019
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Jaroslav Beneš
telefon:+420 702 025 510
e-mail:servis@trt-system.cz