Programátor internetových stránek - začátečník / Programátoři počítačových aplikací specialisté

  • BBS.cz s.r.o. - 01 (sídlo), Zbrojnická 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2
  • VPP
  • 16 500 Kč

Popis nabídky práce:

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:
Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava podkladů z dodaných grafických návrhů ve Photoshopu
• převádění grafických návrhů do HTML/CSS kódů
• drobné JavaScriptové práce
• tvorba a úpravy PHP/MySQL kódů
• spolupráce s ostatními členy týmu
• spoluúčast na komunikaci se zákazníky

NABÍZÍME:
• práci v pohodovém týmu
• zaměstnání i bez předchozí praxe v oboru (při splnění požadavků)
• průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference)
• odměny z každé realizované zakázky

POŽADAVKY:
• základní znalost HTML 4 / XHTML 1 (HTML 5 výhodou)
• základní znalost CSS 2 (CSS 3 výhodou)
• základní znalost PHP 5 / MySQL (PHP 7 výhodou)
• základní znalost JavaScriptu a AJAX výhodou
• práce s Adobe Photoshop výhodou

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, e-mail: info@bbs.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:BBS.cz s.r.o. - 01 (sídlo), Zbrojnická 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2
mzda, plat (hrubý):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:BBS.cz s.r.o., IČ: 28665341
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Michal Hanzlík
telefon:+420 412 151 333
e-mail:info@bbs.cz