Úředník/nice ve skladě, objednávky a prodej náhradních dílů v autorizovaném servise / Úředníci ve skladech

  • Zahradní 1127/25, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou
  • HPP
  • 20 000 Kč až 25 000 Kč

Jsme česká firma a provozujeme autorizovaný servis Mercedes-Benz.

Náplň práce:

zajišťovat provoz skladu náhradních dílů včetně jejich objednávání; zpracovávat související administrativu včetně fakturace; zajišťovat prodej náhradních dílů; jednat se zákazníky.

Požadujeme:

kandidáta se zájmem o obor a ochotou učit se nové věci, zodpovědného a komunikativního. Šikovného uchazeče se zájmem o obor z příbuzného oboru rádi zaučíme. Práce je vhodná i pro absolventy. Očekáváme uživatelskou znalost PC, ŘP sk. B.

Nabízíme:

malý pracovní kolektiv, vzdělávání v rámci Mercedes-Benz, stravenky, týden dovolené navíc, ostatní benefity.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: roman.kupka@auto-dienst.cz;
- telefonicky (Po - Pá 7,00 - 15,00 hod.) na čísle 581 773 754 - Roman Kupka

Pracoviště: Lipník nad Bečvou

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zahradní 1127/25, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou
mzda (plat):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: - stravenky
  • Dovolená navíc: - týden dovolené navíc

jméno zaměstnavatele:AUTO-DIENST s.r.o., IČ: 64087182
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Roman Kupka
telefon:+420 581 773 754
e-mail:roman.kupka@auto-dienst.cz