Kapitán - kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STATNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU / Pracovníci lodní posádky

FirmaATZ Global s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 25 000 Kč

Kapitán - kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STATNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Frymburk/Frýdava. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba turnusová. Mzda od 18.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého. Společnost ATZ GLOBAL s.r.o. hledá do svého týmu kolegy k provozování převozních prámů.

Náplň práce:
ovládání plavidel a jejich obsluha, kompletní denní údržba (úklid, drobné opravy apod.)

Požadujeme:
kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost příjemné vystupování technická a fyzická zdatnost, komunikační schopnosti časová flexibilita a vztah k lodím. Cizí jazyk výhodou. Pokud nevlastníte patřičná oprávnění, zajistíme na náklady firmy požadované odborné vzdělání.

Nabízíme:
práce na HPP nebo dle dohody, atraktivní práce v nejžádanější turistické lokalitě, práce zpravidla na turnusové směny, dále dle dohody, možnost ubytování a dlouhodobé spolupráce, vhodná i pro kolegy v důchodovém věku. Dále nabízíme zázemí stabilní firmy a výhodné platební podmínky. Zaměstnanecké výhody: ubytování, dohoda směn. Kontakt: Labaj Antonín Mgr., tel.: 608 308 508, e-mail: [email protected] Ověřeno 6.8.2020

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ATZ Global s.r.o., IČ: 28091841
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Mgr. Antonín Labaj
telefon:608 308 508
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Frymburk