Ošetřovatel/ka drůbeže; č. volného místa 14183000792 / Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

FirmaSCHROM FARMS spol. s r.o.
AdresaVelké Albrechtice č.p. 305 a Velké Albrechtice č.p. 327
ÚvazekHPP
Mzda15 000 Kč až 17 000 Kč

Z:22.3.2018.A:16.9.2019. Místo výkonu práce Velké Albrechtice.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Náplň práce:
Ošetřování drůbeže,sběr vajec.Směnonost: Jednosměnný - nepřetržitý provoz. Zaměstnanecké výhody: Stravenky,odměny na dovolenou a Vánoce.
Kontaktní místo:Velké Albrechtice 327, pondělí až pátek 6:00-14:00 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Velké Albrechtice č.p. 305 a Velké Albrechtice č.p. 327
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SCHROM FARMS spol. s r.o., IČ: 62301659
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Jana Dluhošová
telefon:+420 556 413 740,724 845 021
e-mail:dluhosova@schromfarms.cz