Montážní dělník/ce - / Montážní dělníci mechanických zařízení

  • Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1
  • HPP
  • 15 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů, provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků, hlášení závad, udržování pořádku na pracovišti

Požadavky:
min. SOU, schopnost pracovat ve třísměnném provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilita
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
První kontakt telefonicky 8,00 - 9,00 nebo emailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Hettich ČR k.s., IČ: 49437283
počet volných pracovních míst:6
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Miroslava Valová
telefon:+420 566 692 214
e-mail:Miroslava_Valova@de.hettich.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.hettich.com/cz