TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZEDNÍCI, VÝROBNÍ DĚLNÍCI DŘEVOSTAVEB / Tesaři a stavební truhláři

  • Za Pazdernou 1498, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
  • HPP
  • 17 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
výroba konstrukcí pro montované dřevostavby. Práce výrobního dělníka je různorodá = řezání KVH hranolů, vatování, opláštění deskami, zateplovací systémy, osazování oken a rolet, výroba krovů atd.

Požadujeme:
min. vzdělání vyučen (nejlépe v oboru truhlář, tesař, zedník),orientaci ve stavebních výkresech výhodou; pracovistost, preciznost a učenlivost

Nabízíme:
příspěvky na penzijní i životní pojištění, odměna za dodržování prac. doby (1000,-Kč/měs), mimořádné odměny
První kontakt: domluvit si schůzku na tel. 778 546 277 nebo email: smid@wecoo.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Pazdernou 1498, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:WECOO PRODUCTION s.r.o., IČ: 04772466
počet volných pracovních míst:4
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Michal Šmíd, DiS., jednatel
telefon:+420 778 546 277
e-mail:smid@wecoo.cz