Team leader (vedoucí skupiny/týmu) / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

  • PROfair spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Mostní 54/17, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 19 500 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

TEAM LEADER
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
ŘP sk. B, výborný zrak, technické myšlení, praxe v automobilovém průmyslu, flexibilita, spolehlivost, kolegiální jednání, komunikativnost, znalosti kvality, schopnost odolávat psychické zátěži.

Náplň práce:
vedení zakázek a skupiny kontrolorů, denní hlášení odvedené práce, řízení služebního vozidla.

Nabízíme:
čtvrtletní odměny, příplatky, služební mobil, možnost profesního růstu.
První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. 725 259 531, e-mail: pavlina.baselova@pro-fair.cz
ov. 27.11.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:PROfair spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Mostní 54/17, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):19 500 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:PROfair spol. s r.o., IČ: 28799364
počet volných pracovních míst:4
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavlína Baselová
telefon:+420 725 259 531
e-mail:pavlina.baselova@pro-fair.cz