MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE / Manipulační dělníci ve výrobě

  • WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o. - 000, Průmyslová 1500, 363 01 Ostrov nad Ohří
  • HPP
  • 16 800 Kč

Popis nabídky práce:

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE

Kontakt: pí Vaníček Jana Ing., e-mail: zamestnani@witte-automotive.cz, osobně: Kariérní centrum Chodov - Staroměstská 31, 357 35 Chodov (PO8-16, St 8-12), Kariérní centrum Karlovy Vary - Jugoslávská 12, 360 01 Karlovy Vary (ÚT, ČT 8-16), Kariérní centrum Ostrov - Hlavní třída 1037, Ostrov, 363 01 (PO 8-11, ST 13-16)
Kariérní centrum Klášterec nad Ohří - Chomutovská 83, Klášterec nad Ohří (ÚT 9-14, ČT 11-16)

Náplň práce:

- Manipuluje ručně nebo pomocí manipulační techniky s díly, polotovary, výrobky nebo formami.
- Zajišťuje díly dle potřeby a požadavků výroby a dle nastavených pravidel a procesů, vede řádnou dokumentaci.
- Kontroluje označení dílů na aktuální stav, stav obalů a vydané množství.

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání
- Příležitosti k profesnímu růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
- Obědy za 13 Kč
- Dotované stravné
- Širokou nabídku benefity programu
- 5 týdnů zasloužené dovolené

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o. - 000, Průmyslová 1500, 363 01 Ostrov nad Ohří
mzda, plat (hrubý):16 800 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o., IČ: 02183765
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jana Vaníček
telefon:+420 737 220 888,737 214 400
e-mail:zamestnani@witte-automotive.cz