PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU / Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

  • HPF CleanCat s.r.o. - pracoviště, Horní Adršpach 109, 549 52 Horní Adršpach
  • HPP
  • 13 500 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2020), ranní směna od 06:00 hod. do 14:00 hod. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce:
úklid svěřené části objektu.
Zaměstnavatel nabízí náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,- Kč.
Kontakt - paní Zemanová Klára, tel.: 730 158 460, e-mail: zemanova@cleancat.cz (zaslání životopisu). OSOBNÍ KONTAKT POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.
Místo výkonu práce: Horní Adršpach 109, 549 52 Horní Adršpach.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:HPF CleanCat s.r.o. - pracoviště, Horní Adršpach 109, 549 52 Horní Adršpach
mzda, plat (hrubý):13 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:HPF CleanCat s.r.o., IČ: 29453810
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Klára Zemanová
telefon:+420 730 158 460
e-mail:zemanova@cleancat.cz