OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ / Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

  • Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
běžné opravy a údržby strojů a zařízení

Požadujeme:
ŘP sk. B, T, svářečský průkaz
Výhodou: ŘP sk. C, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru.

Nabízíme:
stravenky, osobní ohodnocení.
První kontakt: p. Miloš Vačkář tel. 777 27 90 33 nebo email: vackar.zod-kestrany@volny.cz.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J, IČ: 00112402
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Miloslav Vačkář, ředitel
e-mail:vackar.zod-kestrany@seznam.cz