SKLADNÍK - MANIPULANT / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • SIKO KOUPELNY a.s. Čimelice, Čimelice 330, 398 04 Čimelice
  • HPP
  • 14 740 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

CIZ

Náplň práce:

- nakládka a vykládka palet z kamionů - manipulace zboží.

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
Výhodou:
- anglický jazyk - B1 (komunikativně - domluva s řidiči kamionů z cizích zemí při nakládce a vykládce zboží)
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:25 hod.; 14:15 - 22:30 hod.

Nabízíme:
podnikové stravování.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:SIKO KOUPELNY a.s. Čimelice, Čimelice 330, 398 04 Čimelice
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SIKO KOUPELNY a.s., IČ: 26065801
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Petra Nováková
telefon:+420 733 787 108
e-mail:petra.novakova@siko.cz