Technici / Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

  • KRAJCAR, s.r.o. 02, Hranická 370, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

TECHNICI
Nástup možný ihned!
POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického směru v oboru výroby nábytku, znalost programu TurboCad, DAEXCUT, Optimalizačních programu, Maestro/Xilog, MS Office, čtení výkresů, měření, komunikativní dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, manuální zručnost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava podkladů do výroby, zpracování cenových nabídek, komunikace se zákazníkem
Vhodné pro absolventy
NABÍZÍME: Práci na plný úvazek. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům. 2 dny dovolené navíc. Příspěvek na stravování. Dle výsledků společnosti finanční příspěvek na letní dovolenou a vánoce. Zázemí silné, rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí. Komplexní zaškolení na moderních strojích (nový strojový park). Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Chuť k práci, dokážeme ohodnotit!
PRVNÍ KONTAKT: životopis zasílejte na e-mail: prodejna@krajcar.cz
ov. 23.7.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KRAJCAR, s.r.o. 02, Hranická 370, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:KRAJCAR, s.r.o., IČ: 26817471
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lukáš Bartek
e-mail:prodejna@krajcar.cz