ELEKTROMONTÉŘI / Stavební a provozní elektrikáři

FirmaELVITECH s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda140 Kč až 170 Kč / hod.

ELEKTROMONTÉŘI - Místo výkonu práce: Beroun (dle zakázek). Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost DPP a DPČ, plný pracovní úvazek na 40 hod./za týden, zkrácený na 20 hod./za týden, pravidelná odborná školení a pracovní oděvy zajišteny.

Požadavky:
vyučení v oboru, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, ŘP sk. B (C výhodou).

Náplň práce:
elektromontážní práce - síť NN, VN. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na důchodové pojištění. Kontakt: emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):140 Kč až 170 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:ELVITECH s.r.o., IČ: 06788840

kontaktní osoba:Alena Šestáková, asistentka
e-mail:[email protected]