Stavební údržbáři budov

FirmaProfi údržba s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 100 Kč

Osobní kontakt po telef. domluvě; Místo výkonu práce: Jesenická č.p. 241, 788 14 Rapotín.

Požadavky:
manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou, řidičský průkaz sk. B. Pracovní doba: 7-15:30 hod.

Náplň práce:
technická správa svěřené budovy, drobné opravy a zednické práce, výmalba prostor, údržba okolí budovy (zametání, sekání trávy), zajištění pořádku v objektu. Kontakt: e-mailem, osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Profi údržba s.r.o., IČ: 29382831
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Kateřina Ptáčková, jednatel
telefon:724344225
e-mail:[email protected]