Pracovník/ce - apretace, pilování / Pomocní dělníci ve výrobě

  • Pražská 1602/7, 678 01 Blansko 1
  • HPP
  • 16 000 Kč až 21 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s přechodem na dobu neurčitou.

Náplň práce:
pilování, broušení, apretace odlitků.

Požadujeme:
pracovní spolehlivost, snaha o zaučení, dodržování technolog. postupů, smysl pro pořádek, flexibilita.

Nabízíme:
1/2 roční a roční odměny, možnost teplé stravy, po stabilizaci penzijní připojištění.
V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: pernicova@alupressing.cz. Do předmětu zprávy uveďte: zájem o práci ZÁMEČNICKÉ PRÁCE.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pražská 1602/7, 678 01 Blansko 1
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:ALUPRESSING - slévárna, s.r.o., IČ: 29181046
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ivana Pernicová
telefon:+420 777 155 532
e-mail:pernicova@alupressing.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.alupressing.cz