Strážný/-á, vrátný/-á / Pracovníci ostrahy, strážní

  • OKO 69, s.r.o. - pracoviště Solnice, Kvasinská 297, 517 01 Solnice
  • VPP, DPP
  • 86 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

VYHRAZENO PRO OZP (vymezené chráněné pracovní místo)
Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 16:30 hod. nebo e-mailem eva.cerna@oko69.cz.

Požadavky:

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, flexibilita
- certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou

Náplň práce:

- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih

Nabízíme:

- PP na dobu určitou s možností prodlužování, nástup možný ihned
- zázemí stabilní firmy, výkonnostní odměny, možnost získání certifikátu strážný č.68
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost kratšího úvazku.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:OKO 69, s.r.o. - pracoviště Solnice, Kvasinská 297, 517 01 Solnice
mzda, plat (hrubý):86 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP, DPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 09. 2018
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2019

jméno zaměstnavatele:OKO 69, s.r.o., IČ: 25032909
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Ing. Milan Mišovic, vedoucí divize
telefon:+420 773 225 714
e-mail:eva.cerna@oko69.cz