NÁSTROJAŘ / NÁSTROJAŘKA / Nástrojaři

  • AGBA form s.r.o. - provozovna, Kpt. Jaroše 451, 549 01 Nové Město nad Metují 1
  • HPP
  • 25 000 Kč až 30 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný či dvousměnný provoz.
Místo je vhodné i pro absolventy/-ky.

Náplň práce:
výroba nástrojů pro vstřikování plastů.

Požadavky:
nutná znalost práce na CNC strojích apod.; praxe min. 2 roky.
Zaměstnavatel nabízí: měsíční prémie, roční odměny, příspěvek na stravování a další benefity.
Kontakt - p. Pozdníček Filip; tel.: 777 231 329 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: bernatova@agba.cz (zaslání životopisu) nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, min. 2 roky praxe
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:AGBA form s.r.o. - provozovna, Kpt. Jaroše 451, 549 01 Nové Město nad Metují 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: měsíční prémie, roční odměny, příspěvek na stravování a další benefity

jméno zaměstnavatele:AGBA form s.r.o., IČ: 06275117
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Filip Pozdníček
telefon:+420 777 231 329(od07:00hod.do15:00hod.)
e-mail:bernatova@agba.cz