MECHANIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ / Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

  • Veselíčko 92, 398 42 Veselíčko u Milevska
  • HPP
  • 20 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- oprava zemědělských strojů v dílně a servisní zásahy u zákazníka.

Požadujeme:

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- mobilní telefon, služební vůz pro soukromé účely.
První kontakt Bc. Milan Haškovec tel. 775 857 613, email: haskovec@stakomf.cz, nebo p. Kotrba tel. 775 857 600 nebo info@stakomf.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Veselíčko 92, 398 42 Veselíčko u Milevska
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:STAKO MF s.r.o., IČ: 28092899
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Milan Haškovec
telefon:+420 775 857 613
e-mail:haskovec@stakomf.cz