Svářeč - zámečník / Svářeči

  • Troubelice 24, 783 83 Troubelice
  • HPP
  • 14 900 Kč až 25 536 Kč

Pracoviště: Troubelice č.p. 24. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště (Areál PREFA Troubelice) vždy ve středu od 8:00 - 11:00 hod., telefonicky úterý - čtvrtek od 7:00 - 14:00 hod. nebo mailem.

Náplň práce:
svařování metodou MIG/MAG nebo CO2, armování železobetonových výrobků na betonárně v Troubelicích pondělí až pátek, možnost přesčasů v rámci ZP. Možnost obnovení nebo rozšíření svářečského průkazu.

Požadavky:
dobrý zdravotní stav, vystudovaný obor zámečník, svářeč nebo příbuzný, příp. rekvalifikace na tato stavební zaměření.
Výhodou: vazačský a jeřábnický průkaz, obsluha vysokozdvižných zařízení, strojní průkaz, platný průkaz odborné způsobilosti svářeče, praxe v oboru stavebnictví.
Pokud se zaměstnanec osvědčí, bude mu nabídnut poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, možnost získání nebo rozšíření svářečského, jeřábnického, vazačského průkazu nebo průkazu obsluhy vysokozdvižných vozidel.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Troubelice 24, 783 83 Troubelice
mzda (plat):14 900 Kč až 25 536 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 07. 2018
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2018

jméno zaměstnavatele:PREFA Troubelice a.s., IČ: 47676655
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Josef Koňařík
telefon:+420 730 158 804
e-mail:josef.konarik@prefatroubelice.cz