TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH / Umělečtí truhláři a řezbáři

  • In-Styl Hořovice s.r.o. - Zaječov, Kozojedy 4, Zaječov
  • HPP
  • 20 000 Kč až 35 000 Kč

TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH- místo výkonu Zaječov. Nástup možný ihned. Upřesnující informace: Hledáme manuálně zručného truhláře do naší rodinné firmy. jsme zakázkové truhlářství a zabýváme se výroubou nového nábytku, restaurováním starožitností a realizacemi.

Náplň práce:
výroba a montáž nábytku na míru, truhlářské a restauráterské práce.

Nabízíme:
dobré platové ohodnocení, prémie dle odvedené práce, stabilní zázemí firmy s možností kariérního růstu.

Požadujeme:
praxi v oboru, vyučení v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-15:00), emailem nebo osobně.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:In-Styl Hořovice s.r.o. - Zaječov, Kozojedy 4, Zaječov
mzda (plat):20 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2018

jméno zaměstnavatele:In-Styl Hořovice s.r.o., IČ: 27140504
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz
  • Kultura a sport

kontaktní osoba:Markéta Mihalíková
telefon:+420 608 974 598
e-mail:info@in-styl.cz