Check-In Agent - pracovník odbavení cestujících / Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek)

FirmaMenzies Aviation (Czech), s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Místo výkonu práce: K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně
Kontakt: Tučková Eva, e-mail: [email protected]

Náplň práce:
kompletní odbavení cestujících na letišti

Požadavky:
SŠ vzdělání, nutná znalost anglického jazyka - velmi dobrá úroveň - slovem i písmem, MS Office dobrá uživatelská znalost, reprezentativní vystupování a jednání, organizační schopnosti, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, psychická stabilita, flexibilita, spolehlivost, čistý RT podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: Dlouhodobá práce ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, kariérní a finanční postup, stravenky, firemní mobilní tarif, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, nadstandartní příspěvky ke mzdě, nástup ihned.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Menzies Aviation (Czech), s.r.o., IČ: 16948904
počet volných pracovních míst:8
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Eva Tučková, HR Administrator
telefon:220 116 857
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně