STRÁŽNÍ SE PSEM (VYHRAZENO PRO OZP) / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaLibor Pindur
ÚvazekHPP
Mzda96 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

C04 z:11/1/2018 a:21/5/2020 a:29/6/2020(VYHRAZENO PRO OZP)
Osvědčení strážného výhodou.

Náplň práce:
strážní služba s pochůzkovou činností, kontrola vozidel a osob. Pracovní doba pondělí až pátek noční směny od 18.00-6.00 hod. Sobota a neděle nepřetržitý provoz 6.00-18.00 hod a 18.00-6.00 hod.
Kontakt viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):96 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Libor Pindur, IČ: 64081877
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Dr. Zoltán Bedeč
telefon:601 372 175
e-mail:[email protected]