Zámečníci - svářeči / Zámečníci strojů

  • Velké Albrechtice 242, 742 91 Velké Albrechtice
  • HPP
  • 20 000 Kč

Z:5.1.2018.A:15.5.2018. Místo výkonu práce Velké Albrechtice.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Osobní kontakt na uvedené adrese od 6:00 do 14:30 hodin.

Požadavky:
svářečský průkaz: svařování dle EN ISO 135 P FW FM2 S s 12,0 PF ml.

Náplň práce:
sestavování strojírenských dílů dle výkresové dokumentace. Zámečnické práce (vrtání, závitování), částečná příprava svarových ploch. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na kulturu, zdraví, sport a vzdělávání ve formě poukázek. Finanční odměna při pracovním jubileu, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony. Telefonický kontakt od 6:00 do 14:30 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Velké Albrechtice 242, 742 91 Velké Albrechtice
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:25. 05. 2018

jméno zaměstnavatele:LUCCO a.s., IČ: 27814548
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Marta Jedličková, personalista
telefon:+420 556 455 140,556 455 131
e-mail:jedlickova@lucco.cz