Obchodní zástupci / Obchodní referenti

  • Josef Moravec p., Ve Dvoře 21, 285 75 Žehušice
  • HPP
  • 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
uživatelskou znalost PC, ŘP sk. B, aktivní přístup a komunikativnost.

Náplň práce:
zajištění a koordinace péče o zákazníky, jak stávajících, tak i nových, zodpovědnost za řešení technických a obchodních záležitostí pro zákazníky, zajištění prodeje veškerých produktů společnosti. Pozice vhodná i pro aktivního důchodce.

Nabízíme:
příspěvek na stravování, auto i pro soukromé účely, služební telefon.
V případě zájmu zasílejte své životopisy i s fotografií na uvedený email, nebo volejte.
Místo výkonu práce: Žehušice 21

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Josef Moravec p., Ve Dvoře 21, 285 75 Žehušice
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Josef Moravec, IČ: 44706952
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Josef Moravec, zaměstnavatel
telefon:+420 602 322 060
e-mail:moravec@adriacz.cz