ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROÚDRŽBÁŘ / Elektromechanici

  • Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - PZ Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá
  • HPP
  • 20 100 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:11/12/2017 a:15/5/2018

Náplň práce:

- zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení, tzn. kontrolované zařízení, snižování množství výskytu poruch
- provádění běžné a preventivní údržby
- dosahování minimálních prostojů výrobního procesu a prodlužování životnosti výrobního zařízení

Požadujeme:

- SOU nebo SŠ vzdělání (elektrotechnické)
- oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. (§ 5 a výše)
- praxe v údržbě, schopnost technického a logického myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

- práci u zaměstnavatele roku v ČR, HPP na dobu neurčitou, bonusy vyplácíme 5x ročně, 5 dní dovolené navíc
- přispíváme na penzijní a životní pojištění, k využití jazykové kurzy, sportovní klub, bezplatné poradenství právního oddělení, nebo služby psychologa
- slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora, přispíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování
Kontakt:
- telefonicky v čase PO-PÁ 7-15.30 hod., e-mailem - kontakty viz výše

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., § 5 a výše
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - PZ Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá
mzda (plat):20 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: bonusy, 5 dní dovolené navíc, kurzy jazykové, příspěv.na dopravu a stravování

jméno zaměstnavatele:Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., IČ: 27773035
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Žaneta Tisoňová
telefon:+420 596 141 331
e-mail:zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz