IT technik/čka / Technici provozu informačních a komunikačních technologií

  • Masarykovo náměstí 181, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
  • HPP
  • 25 000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Masarykovo náměstí č.p. 181, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Hledáme IT technika/čku
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- konfigurace síťových zařízení
- instalace a konfigurace počítačových sítí
- instalace klientů k Internetu UNET
- podpora uživatelů

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk, pro čtení technické dokumentace
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykovo náměstí 181, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PC COMP s.r.o., IČ: 27545512
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Daniel Kutal
telefon:+420 608 535 301
e-mail:kutal@pccomp.eu
detail nabídky práce:http://www.pccomp.eu