Servisní a revizní technik / Revizní technici v elektrotechnice a energetice

FirmaESOKOM, s.r.o.
AdresaAlbertova 688/36, 767 01 Kroměříž 1
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště Kroměříž
- náplň práce: samostatné zabezpečování servisní činnosti
- požadavky: min. vyučení elektrotechnického směru, vyhláška 50 (revizní zkoušky výhodou),ŘP sk. B, znalost montážních postupů při elektromontážích, samostatnost, kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost
- benefity: stravenky, firemní telefon, notebook
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 13:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: esokom@esokom.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Albertova 688/36, 767 01 Kroměříž 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Stravenky, firemní telefon, notebook

jméno zaměstnavatele:ESOKOM, s.r.o., IČ: 25517104
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Vladimíra Králíková
telefon:+420 573 334 707
e-mail:esokom@esokom.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.esokom.cz