Prodavači / Prodavači potravinářského zboží

  • COOP družstvo HB 01, Rokytnice 413, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1
  • HPP
  • 16 000 Kč až 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRODAVAČI

Požadujeme:
potravinářský průkaz, bezúhonnost, praxe vítána, zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování.

Náplň práce:
práce v pokladně + v obslužném úseku, vyskládávání zboží,doplňování cenovek, kontrola ZL, možnost dohody o provedené práce a prodloužení doby určité, otevírací doba: Po-Pá 6:30 - 17:00 h., So 6:30 - 11:00 h., Ne 7:00 - 11:00 h.

Nabízíme:
příspěvek na stravování
První kontakt: zaslání životopisu e-mailem na: tvrdonova@coophb.cz nebo telefonicky v době od 7:00 do 15:00 h. na čísle: 775 773 011
ov. telefonicky 14.5.2018

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední

Nabízíme:

adresa pracoviště:COOP družstvo HB 01, Rokytnice 413, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1
mzda (plat):16 000 Kč až 18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2018
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:COOP družstvo HB, IČ: 00032115
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jitka Tvrdoňová
telefon:+420 775 773 011
e-mail:tvrdonova@coophb.cz