Strojníci tisku / Manipulační dělníci ve výrobě

  • Bonjob s.r.o. 10, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 19 500 Kč až 20 500 Kč

Popis nabídky práce:

STROJNÍCI TISKU
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Ochota pracovat v třísměnném provozu. Práce v čistém prostředí. Praxe v obsluze CNC strojů výhodou. Uživatelská znalost práce na PC. Znalost systému SAP výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Nastavení a obsluha strojů na potisk skel - sítotisk. Uvolňování kusů do výroby. Zadávání dat do PC. Kontrola kvality
NABÍZÍME: Práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti se zaměřením na výrobu prosklených dveřních systémů, mrazicích, chladicích boxů. Motivující mzdové ohodnocení. Docházkový bonus. 13. plat. Možnost kariérního růstu. Caffeterie (benefitový program)
Příspěvek na stravné. Možnost přesčasů. Doprava našimi autobusy zdarma
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 731 604 888, osobně po předchozí tel. domluvě na adrese Vrbenská 806, Valašské Meziříčí nebo e-mailem: marketa.vasulinova@wincottpeople.com
ov. 4.5.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bonjob s.r.o. 10, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda (plat):19 500 Kč až 20 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:Bonjob s.r.o., IČ: 29452198
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Vašulínová
telefon:+420 731 604 888
e-mail:marketa.vasulinova@wincottpeople.com