Dělník/ce ve výrobě / Montážní dělníci mechanických zařízení

  • Altýře 3285/1b, 767 01 Kroměříž 1
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

pracoviště Kroměříž
- Pozice je vhodná pro uchazeče o zaměstnání, kteří jsou evidovaní na ÚP ČR déle než 1 rok, nebo uchazeče o zaměstnání, jejichž doba evidence na ÚP ČR dosáhla v posledních 2 letech souhrnné délky 12 měsíců.
Jedná se o projekt Cesta správným směrem financovaný z Evropského sociálního fondu z Operačního programu Zaměstnanost (dále jen "OPZ").

Náplň práce:
výroba sekčních vrat dle pozice ve výrobě, výpomoc pří výrobě, provádění nakládek zboží

Požadavky:
vzdělání není rozhodující, manuální zručnost, schopnost samostatného uvažování, práce fyzicky náročná
- doba určitá s možnosti prodloužení, možnost rekvalifikace

- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hanke@euro-face.cz
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce Euroface Consulting s.r.o.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Altýře 3285/1b, 767 01 Kroměříž 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:12. 08. 2019

jméno zaměstnavatele:Jimi Tore s.r.o., IČ: 27677737
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jana Hanke
telefon:+420 608 102 807
e-mail:hanke@euro-face.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://jimi-tore.cz