PRACOVNÍK LABORATOŘE LASEROVÝCH KRYSTALŮ (FYZIK-OPTIK) / Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

  • CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1
  • HPP
  • 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

-Vývoj a aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů
-Automatizace používaných optických metod
-Spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků
-Spolupráce na vývojovém projektu materiálů pro pevnolátkové lasery

Požadujeme:

-VŠ v oboru optiky (FJFI nebo FEL ČVUT Praha, MFF UK Praha, PřF Univerzity Palackého v Olomouci
-Znalost anglického jazyka
-Znalost programování: C, C+,C#, Python nebo alternativní
-Pečlivost, vytrvalost, samostatnost

Nabízíme:

-Možnost zkráceného úvazku při postgraduálním studiu
-vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy,
-spolupráci na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků,
-seznámení se s řadou moderních postupů,
-možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání,
-přátelské pracovní prostředí, profesionalita,
-odpovídající platové ohodnocení,
-flexibilní pracovní doba,
-5 týdnů dovolené a další firemní benefity.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 170 zaměstnanci a obratem 250 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně: každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Nabízíme:

adresa pracoviště:CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:CRYTUR, spol. s r.o., IČ: 25296558
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Věda a výzkum

kontaktní osoba:Pecinová
telefon:+420 481 319 597
e-mail:jana.pecinova@crytur.cz