Elektromontéři pro stroje a zařízení / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Opavská 272/2, 743 01 Bílovec 1
  • HPP
  • 21 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Z:2.11.2017.A:24.7.2019. Místo výkonu práce Bílovec.

Náplň práce:
zkontrolujete, zapojíte a seřídíte elektrická a technologická zařízení. Budete provádět preventivní kontroly, aby vše fungovalo, jak má. Když se něco rozbije, opravite to dle kvalifikace vyhlášky 50/78Sb. Nové stroje a zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce. Budete odstraňovat případné závady dle revizních zpráv.

Požadujeme:
vyhlášku 50/78 Sb., samostatnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
profesní i osobní růst v návaznosti na schopnosti zaměstnance, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Telefonický kontakt: pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hodin. Osobně úterý a čtvrtek od 8:00 do 10:00 hodin.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Opavská 272/2, 743 01 Bílovec 1
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MASSAG, a.s., IČ: 00010367
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. MBA Petr Jaroš
telefon:+420 602 524 333
e-mail:personalni@massag.com